Sportom protiv nasilja

Lions Club Salona u suradnji sa streličarskim klubom "Voljak" iz Solina Vas pozivaju na sportsko gađanje glinenih golubova na streljani "Sv. Kajo" Solin na adresi BARIŠIĆI BB, Solin.
Upoznavanje sa sportskim streličarstvom baziranog na leteće mete će voditi odlikovani streličar i trener Damir Katić.
Nakon sportskog događaja slijedi druženje uz zakusku i piće.
Želimo svim sudionicima dobru zabavu !

40 slots left.

LC Đakovo - 16. Lions Tenis Cup

Dragi Lions, a posebno prijatelji tenisa,

Pozivamo Vas i vaše teniske prijatelje na tradicionalni „16. LIONS TENIS CUP“ koji će se održati 09.10.2021. na terenima teniskog kluba Đakovo, Lj. Gaja 33.

Okupljanje je od 11 sati, a početak natjecanja od 12 sati.

Igra se tenis u parovima, slučajnim odabirom jednog lošijeg i jednog boljeg igrača u paru.

Kotizacija iznosi 75kn, a ona uključuje:

- ručak

- večeru uz glazbu

- piće uz večeru

100 slots left.

Pogled na golf 2021

Tradicionalna akcija prikupljanja sredstava za Udrugu za autizam 2021. u organizaciji LC Zrinski Čakovec, održat će se 5. lipnja 2021. na minigolf terenima uz gradske bazene Marije Ružić u Čakovcu, ako aktualna epidemiološka situacija bude to omogućavala. Prilozi za akciju mogu se uplatiti na žiro-račun kluba HR9723400091110816390 s oznakom "Pogled na golf 2021".

200 slots left.