LC Đakovo - 18. Lions Tenis Cup

Dragi Lions, a posebno prijatelji tenisa,

Pozivamo Vas i vaše teniske prijatelje na tradicionalni „18. LIONS TENIS CUP“ koji će se održati 07.10.2023. na terenima teniskog kluba Đakovo, Lj. Gaja 33.

Okupljanje je od 10 sati, izvlačenje parova u 11 sati, a početak natjecanja od 11,30 sati.

Teniski turniru u parovima za dame i gospodu, slučajnim odabirom jednog lošijeg i jednog boljeg igrača u paru.

Kotizacija iznosi minimalno 20 €, a ona uključuje:

- prisustvovanje na turniru

- ručak

- večeru uz tamburaše

Unlimited slots left.

Biciklijada- Lions Day Novigrad

Pozivamo sve Lionse i prijatelje na rekreativnu MTB biciklijadu koja će se održati u subotu 13.5.2023 sa startom u Novigradu- lokacija Karpinjan.

Start je u 10 sati. Svi ste dobrodošli.

Kotizacija je 10 EUR i namjenjena je u humanitarne svrhe, kupnji Play attention uređaja za osnovnu škole Bujštine..

Ukoliko trebate dodatne informacije slobodno nam se javite! Kontakt je naša članica Lucila 098254590 ili jednostavno- dođite! Vidimo se, družimo i služimo!

Makarska Open Lions Cup - teniski turnir

Humanitani teniski turnir u Makarskoj u sklopu Lions akcija "Sportom protiv nasilja" u organizaciji Lions kluba Salone branch Makarska.

Sav prihod od humanitarnog turnira ide za Udrugu osoba s invaliditetom "Sunce" Makarska.

Program događaja će biti naknadno objavljen

PROPOZICIJE

Turnir je otvorenenog tipa i mogu se prijaviti svi koji su zainteresirani za ovaj događaj

PRIJAVA NA DOGAĐAJ

Prijave za natjecatelje i goste turnira mjesec dana prije turnira

LC Đakovo - 16. Lions Tenis Cup

Dragi Lions, a posebno prijatelji tenisa,

Pozivamo Vas i vaše teniske prijatelje na tradicionalni „16. LIONS TENIS CUP“ koji će se održati 09.10.2021. na terenima teniskog kluba Đakovo, Lj. Gaja 33.

Okupljanje je od 11 sati, a početak natjecanja od 12 sati.

Igra se tenis u parovima, slučajnim odabirom jednog lošijeg i jednog boljeg igrača u paru.

Kotizacija iznosi 75kn, a ona uključuje:

- ručak

- večeru uz glazbu