Club Event

Tradicionalni uskršnji ručak za korisnike obroka u Domu sestara majke Tereze-misionarki ljubavi

LC Zrinjevac tradicionalno pred Uskrs djeli obroke korisnicima Doma majke Terese - Misionarke ljubavi. Pridružile smo se požrtvovnim sestrama i volonterima koji nekoliko puta tjedno hrane potrebite. Na ručak dolazi oko 110 ljudi, a u samom Domu ima još 40tak štićenika. Danas smo isporučile 150 porcija pohanog oslića, krumpirove salate i po dva kolača.

Unlimited slots left.

25 godišnjica LC Zrinjevac

Donatorska predstava povodom 25. obljetnice humanitarnog rada LC Zrinjevac subota 04.05.2024. u 19 30 u kazalištu Komedija, Kaptol 9.

Donacije su namjenjene Zavodu za pedijatrijsku onkologiju i hematologiju "Mladen Čepulić" Dječja bolnica Zagreb. Iznos donacije po ulaznici 30Eur-a.

428 slots left.

Zelenom sadnjom do vozila za palijativnu skrb djece

Lions klub Nasta Rojc i Lions klub Zrinjevac se i ove godine pridružuju akciji Hrvatskih šuma pod nazivom "U proljeće PRVO posadi DRVO". Sadnja će se odvijati u šumama oko mjesta Fuka, u općini Gradec. Okupljanje je u mjestu Cugovec ispred caffe bara Fenix između 08,30 i 9 sati sati. Sudionici trebaju doći u odgovarajućoj obući i odjeći i ponijeti rukavice. Kroz tu akciju neće se samo pošumljavati, već se i družiti, a steći će se i temeljna znanja iz područja šumarstva. Akciji će se pridružiti i članovi drugih Lions klubova, prijatelji kluba i svi ostali zainteresirani.

58 slots left.

Glazbeno natjecanje Lions Grand prix , Rijeka, 07.04.2024.

Dragi Lions prijatelji,predstavnici Lions klubova,

najljubaznije vas molimo da vaš klub promovira Grand prix u svojoj sredini i zamoli u glazbenoj ustanovi u vašem gardu da se postavi obavijest odnosno plakat i prijavnice za naše 29. međunarodno natjecanje za LIONS Grand Prix koje će se održati od 5. - 7. travnja ove godine u Rijeci.

Nastavno možete pročitati više o ovom natjecanju a u privitku se nalaze:

- plakat

- prijavnica

- najava za medije

- lista dosadašnjih pobjednika

100 slots left.

LC Osijek - Tradicionalna 30. akcija prodaja krafni pokladnica

Lions club Osijek vas poziva na prodaju (prikupljanje donacija) krafni / pokladnica. U nizu stožernih akcija Lions cluba Osijek, ovo je ujedno i najstarija te će ove godine biti održana po jubilarni 30. put.

Ovogodišnja akcija održava se dana 10.02.2024 godine u Donjem gradu ispred dječjeg kazališta Branko Mihaljević u Osijeku s početkom u 9 sati.

Unlimited slots left.

Stranice