donacija

Članovi Lions kluba Delnice GK predali donaciju za Tea

Marko Stanić 12 travnja, 2022 - 16:04

Donacija je predana majci Jasmini koja svakodnevno brine za  Tea.

Sredstva su prikupljena na nedavno održanoj Svečanoj večeri u čast 5 godina postojanja LC Delnice-Gorski kotar.

Uvijek je zadovoljstvo posjetiti ovu malu i skromnu obitelj te im pomoći u svakodnevnim izazovima koje im život donosi.

LC Delnice-Gorski kotar ovim putem zahvaljuje svim sudionicima Svečane večere koji su svojom nazočnošću omogućili prikupljanje potrebnih sredstava.

Isto tako zahvaljujemo se i klubovima koji su svojim donacijama pomogli da ovo bude izrazito uspješna akcija.

LC Delnice predao donaciju mladima sa poteškoćama u razvoju

Marko Stanić 22 prosinca, 2021 - 17:44

„Karaoke Night“ u organizaciji LC Delnice koja je nedavno održana u Delnicama uspjela je osigurati vrijedna sredstva za mlade sa poteškoćama u razvoju sa područja Delnica.

15.12.2021. izvršena je primopredaja sredstava prikupljenih na karaokama koje je u ime mladih preuzela njihova voditeljica Marina Miličević.

Ono što je posebno važno istaknuti u ovoj akciji je činjenica da je mladima sa poteškočama u razvoju posebno drago bilo učestvovanje u karaokama i zajedničko druženje, te su nam tim povodom i uručili zahvalnicu.

LC Delnice donirao 3.600 kn za malog Tea

Marko Stanić 6 studenog, 2021 - 12:44

Članovi Lions kluba Delnice posjetili su obitelj Virovac i tom prilikom dodijelili pomoć u iznosu od 3.600 kn za malog Tea (2008 g.) koji nažalost boluje od encefalitisa, poremećaja metabolizma, epilepsije i još nekoliko bolesti. Susret je bio izrazito emotivan.

Sredstva su prikupljena na nedavno održanom Charteru kluba.

Zadovoljstvo je bilo vidjeti osmijeh zahvalnosti i sreću majke Jasmine kojoj smo malo pomogli sa ovom donacijom.

LC Delnice ovim putem zahvaljuje svim sudionicima Chartera koji su svojim dolaskom omogućili prikupljanje potrebnih sredstava.