U Termama Sveti Martin održana radionica za dužnosnike Lions klubova u LG 2024.-25.

Slika korisnika Zlatko Janković-Miloš
Zlatko Janković... 30 svibnja, 2024 - 19:24

U petak 24. i subotu 25.05. uz XXX. Konvenciju Lions Distrikta 126 Hrvatska u Termama Sveti Martin održana je radionica za dužnosnike Lions klubova u LG 2024.-25.

Bila je to odlična prilika da se bolje upoznamo ali i družimo te pripremimo za učinkovitije obavljanje dužnosti kako u klubu, tako i u zoni i regiji i Distriktu.

Radionici su otvorili PDG i GLT Darko Ćuruvija i DG Milorad Stanić a svoja predavanja su održali PDG Slovenije Lorena Hus , PDG Aneliya Kaneva GAT CAIV Area Leader 4E, GLT Darko Ćuruvija, tajnik D-126 Zlatko Janković-Miloš, GET KOO Mirjana Čusek Slunjski, Robert Sedak I Marko Stanić predsjednik i član Povjerenstva za informatiku D-126.

Kroz nekoliko značajnih tema kao što je Organizacijska struktura LCI, Povijest Lionizma, Povećanje članstva, Zašto sam Lions, osposobljavanje administratora za Lions.hr i MY Lion portal kao i organizacija Lions kluba i obveze klubova prema LCI, Distriktu i državi nadamo se da smo pomogli budućim predsjednicima klubova da bez većih napora vode svoj klub kroz svoj mandat, ali i da efikasno   sudjeluju u realizaciji plana kojeg je postavio naš budući distriktualni Guverner Robert Vulić

Isto tako smo objasnili značaj  Knjige uputa koju su klubovi dobili u Zagrebu / Našicama, i podijelili dopune i izmjene Knjige u tiskanom obliku gdje su nove informacije i podaci za mandat DG Roberta Vulića i njegov mandat.

Knjigu uputa u PDF formatu u digitalnom obliku možete naći na linku https://lions.hr/sites/default/files/knjiga_uputa_za_predsjednike_i_tajnike_klubova_i_duznosnike_u_d-126_za_lg_2023.-24.pdf

Edukaciju je pohađalo 35 članova lionsa i reakcije su vrlo pozitivne.

Fotografije sa edukacije imate na linku: Edukacija https://drive.google.com/drive/folders/1z6oncByFRznCVgNwes0Yj64JU7qCtPwR?usp=drive_link