AKCIJA KORAK ZA MLADOST - LC OSIJEK-DRAVA

LionsHR Adminis... 28 ožujka, 2019 - 12:14
Poštovani,
Lions  klub  Osijek-Drava  među  svojim  brojnim  humanitarnim  aktivnostima ustraje u nastojanju da pomogne i omogući koliko-toliko normalan život obiteljima s djecom koje žive ili nastoje preživjeti u nemogućim stambenim i financijskim uvjetima.
Osim pomoći djeci u potrebi nastojimo osigurati nužne životne minimum talentiranim učenicima pogođenima fizičkim ili materijalnim hendikepima.
U skladu sa svojim dosadašnjim aktivnostima i željom za humanitarnim djelovanjem Lions klub Osijek-Drava organizira akciju pod nazivom „KORAK ZA MLADOST“ koja ima za cilj prikupljanje financijskih sredstava za pomoć mladim osobama u obliku materijalnih i financijskih sredstava.

U akciji „KORAK ZA MLADOST“ LC Osijek- Drava organizira trodnevni izlet na sjeverni  Velebit  i  obilazak    Premu ži ćev e  s t aze   u  periodu  od 31.05.  do  02.06.2019. godine gdje dio sredstava ide u humanitarne svrhe.
Cijena aranžmana je 1.000 kn po osobi u kojoj su uključeni:
-   Prijevoz autobusom
-   Smještaj u hotelu Krasno
- polupansion (doručak i večera -31.05-02.06.2019)
- sobe su dvokrevetne
-   Ulaznice za nacionalni park sjeverni Velebit
-   Ručak u planinarskom domu Veliki Alan (01.06.2019 oko 16 sati)

Planirano je da se krene u petak 31.05.2019. godine u 12 sati autobusom iz Osijeka. Sve  zainteresirane  sudionike  autobus  će  pokupiti  u  Đakovu,  Slavonskom  Brodu  i drugim mjestima na putu prema odredištu. Dolazak u hotel Krasno je oko 19 sati i nakon toga smještaj i opuštanje do večere koja je planirana u 21 sat.
Subota 01.06.2019 doručak u 7 sati, jer u 8 sati autobus nas vozi na Zavižan gdje počinje i naš „korak za mladost“, nas samih, ali i svih onih kojima možemo pomoći ovom humanitarnom akcijom. Dužina dijela Premužićeve staze koju želimo obići je 16
km. S obzirom da nismo svi iskusni planinari tempo će biti prilagođen svima.

THE INTERNATIONAL ASSOCIATION OF LIONS CLUB
Distrikt - 126 Hrvatska           Lions Club Osijek - Drava

Plan je stazu koju se obično prođe za 6 sati ishodati za oko 7 sati, uz stajanje i uživanje
u prirodi.
Završetak našeg puta je u planinarskom domu  Veliki Alan gdje nas očekuje ručak i zasluženi odmor. Ovisno o našem raspoloženju i vremenu prilikom povratka u hotel možemo obići i  Uvalu Zavratnicu koja je najveća, možda i najljepša, morska uvala na Jadranu. Za svaki slučaj u ruksak stavite i kupaći kostim.

Vecera u hotelu je u 21 sat i ugodno druženje nakon toga.

Nedjelja 02.06.2019 doručak u hotelu i povratak kući.

Planirani broj učesnika u ovom izletu je 52 osobe stoga vas molimo da nam najkasnije do 20.04.2019. godine javite tko sve želi sudjelovati. Izlet je planiran za članove Lions klubova regije istok, vašu rodbinu i prijatelje. S obzirom da je ograničen broj ljudi koji vodimo uplata gore navedenog iznosa je i potvrda o prijavi.
U cijenu aranžmana nije uključena konzumacija pića na ručku i večeri. Potvrde i informacije možete slati na:
-   Željko Papić,  zpapic1@gmail.com 00385 91 346 71 91
-   Robert Suknović,  robert.suknovic@gmail.com, 00385 91 111 71 71