ZAJEDNO JE LAKŠE - DONIRAJ I ČITAJ 2023.

Organizator:

Tip događaja:

Datum događaja:
srijeda, 8 studenog, 2023 - 07:00 do petak, 24 studenog, 2023 - 22:15
Adresa:
Korzo
Rijeka
Hrvatska

Lions klub Opatija treću godinu u kontinuitetu organizira donatorsku akciju " Zajedno je lakše- doniraj i čitaj"

Akcija je započela 06.11.2023. i trajat će do 24.11.2023. Prikupljaju se i prodaju rabljene knjige, prodaja je odvija u šatoru na riječkom Korzu, svakodnevno od 07-22h.

Iz dosadašnje dvije, vrlo uspješne akcije, nabavili smo medicinsku opremu i donirali je Odjelu za onkologiju i hematologiju i Odjelu za neonatologiju i intenzivno liječenje Pedijatrijske klinike KBC Rijeka ( Dječja bolnica Kantrida ).

Prikupljenim sredstvima iz ovogodišnje akcije planiramo nabavit medicinsku opremu za Odjel endokrinologije ( dijabetes )  Dječje bolnice Kantrida.

Pozivamo sve lionse iz klubova naše Regije da nam se pridruže u akciji, da doniraju i kupe knjigu, dođu na Korzo... pokažimo našim građanima naše veliko srce.

Obavijestite vašu rodbinu i prijatelje, pozovite ih da se uključe jer " Zajedno je lakše- doniraj i čitaj".

Donacijom i kupovinom knjige, svatko od nas donira dvostruko, jednom kad poklanja knjigu, drugi put kad je kupuje!

Prijave od:
srijeda, 8 studenog, 2023 do petak, 24 studenog, 2023