POZIVNICA NA DONATORSKI BAL LIONS KLUBA NOVIGRAD 22.7.2023

Hotel Nautica
u marini
Novigrad

Dragi Lionsi i svi dragi ljudi dobre volje,

POZIVAMO VAS NA
DONATORSKI LIONS BAL

u organizaciji Lions kluba Novigrad
koji će se održati 22.7.2023 u hotelu Nautica (marina) u Novigradu s početkom u 20:00h.

Tijekom večere, uz zabavu i ples, organizirana je vrijedna tombola i aukcije.

Cijena večere je 45 EUR po osobi.
Veselio bi nas odaziv članova iz drugih klubova.

Bal priređujemo, sa ciljem prikupljanja sredstava za nabavku uređaja Play attention za naše osnovne škole. Ovaj se uređaj koristi u radu s djecom s poteškoćama poput disleksije, disgrafije, ADHD-a i spektra autizma, a pomaže im pri učenju, koncentraciji, jačanju pamćenja i smanjivanju impulzivnosti. U protekloj 2022. godini uspjeli smo  prikupiti sredstva, kupiti i uručiti uređaje hrvatskim osnovnim školama u Novigradu, Umagu i Bujama, a ove se godine nadamo da ćemo te uređaje moći uručiti i talijanskim osnovnim školama na Bujštini. Vrijednost jednog takvog uređaja sa uključenom edukacijom nastavnika iznosi cca 4.000 Eur-a.

Dio prikupljenih sredstava namijenit ćemo i našim dugogodišnjim akcijama pomaganja bolesnim i osiromašenim pojedincima naše zajednice i pogotovo našoj teško bolesnoj djeci.

Dobro nam došli!

Veselimo se druženju čineći dobro!

LC NOVIGRAD