NCLC Varaždin Millennium - Poziv na teniski turnir za pomoć djeci s poremećajima iz spektra autizma

Organizator:

Tip događaja:

Datum događaja:
subota, 9 rujna, 2023 - 09:00 do 17:00
Adresa:
Zagrebačka 91b
Varaždin
Hrvatska

Pozivamo Vas da nam se pridružite na terenima TK „Varteks“, u Varaždinu u subotu, 09.09.2023. u 10:30 sati i prisustvujete na jedanaestom (11.) po redu teniskom turniru za pomoć djeci s poremećajima iz spektra autizma. Turnir će biti organiziran kao turnir muških, ženskih i mješovitih parova.

Cilj ove humanitarne akcije je prikupljanje financijskih sredstava za Udrugu za autizam "Pogled" za
opremanje senzornog kabineta te provođenje senzorno-motoričkih aktivnosti.
Udruga za autizam „POGLED“ u svojim prostorijama provodi terapije i radionice koje su potrebne djeci za napredak u njihovu osobnu razvoju i uključivanju u život u zajednici.

Evidencijska oznaka humanitarne akcije: VŽ-HA/REH-23-9

Svi ljudi dobre volje sudjelovanjem na turniru i plaćanjem kotizacije (bez obzira igraju li tenis ili ne), darivanjem proizvoda ili usluga za tombolu koja će biti organizirana, ili pak uplatom na žiroračun otvoren za potrebe ove humanitarne akcije (NC Lions Club Varaždin Millennium OIB: 35368977014: Privredna banka Zagreb d.d., IBAN: HR12 2340 0091 5112 3944 9 s naznakom Za humanitarni teniski turnir 2023), mogu postati naši donatori.
Na teniskim turnirima Vas, uz sudionike turnira, očekuju:
    • gđa. Tanja Klen, predsjednica NC Lions Cluba Varaždin Millennium
    • gđa. Jasenka Martinčević, izvršna direktorica udruge Pogled
    • g. Saša Hiršzon, sportski direktor i predstavnik TK Varteks, Varaždin
i rado će odgovoriti na sva Vaša pitanja.

Nadamo se da ćete pokazati interes za ovaj događaj i prepoznati značaj realizacije spomenutoga projekta te nas medijski popratiti. Pridružite nam se i podržite nas! Igrajmo zajedno!

Prijave na teniski turnir moguće su na email: info@tkvarteks.hr ili na broj mobitela: 0989582093, a mogu se napraviti i na sam dan turnira, 9.9.2023. do 9:00 sati.

Veselimo se vašem dolasku!
Mi služimo!

PREDSJEDNICA: