LIONS CLUB OSIJEK TRADICIONALNO NAGRAĐIVANJE NAJBOLJIH STUDENATA

Trg Svetog Trojstva 3
Osijek

NASTAVAK STOŽERNOG PROJEKTA KLUBA

Lions club Osijek i Lions club Đakovo će i ove godine po 29. put nagraditi najbolje studente sa svih sastavnica Sveučilišta "Josipa Jurja Strossmayera".

Nagraditi će se 17 najboljih studenata osječkoga Sveučilišta.

Svečanost dodjele nagrada će se održati 14.12.2023 u 12 sati u auli rektorata Sveučilišta "Josipa Jurja Strossmayera" u Osijeku.

U proteklih 29 godina nagrađeno je više od 650 studenata osječkoga Sveučilišta novčanim nagradama (ove godine 200,00 eura) i posebnim pisanim priznanjem. Priznanje mladim, budućim akademski obrazovnim građanima znači dodatni stimulans za daljnje napredovanje u završetku školovanja, ali i preporuku u budućem zaposlenju. Najveći dio onih koji su dobili to priznanje ranijih godina već su iznimno priznati stručnjaci u svojim djelatnostima ne samo na području grada Osijeka i Đakova, ili Osječko-baranjske županije, nego i izvan granica naše domovine.