LC Osijek - Tradicionalna 30. akcija prodaja krafni pokladnica

Trg bana Josipa Jelačića
Osijek
Hrvatska

Lions club Osijek vas poziva na prodaju (prikupljanje donacija) krafni / pokladnica. U nizu stožernih akcija Lions cluba Osijek, ovo je ujedno i najstarija te će ove godine biti održana po jubilarni 30. put.

Ovogodišnja akcija održava se dana 10.02.2024 godine u Donjem gradu ispred dječjeg kazališta Branko Mihaljević u Osijeku s početkom u 9 sati.

Prihod i od ovogodišnje akcije namijenjen je Zajednici Cenacolo, zajednici za izlječenje mladih od ovisnosti zajedničkim životom, radom i molitvom u kućama zajednice.Sredstva koja će dobiti kao donaciju od našega Kluba zasigurno će im dobro doći u uređenju prostora te provedbu planiranih aktivnosti Zajednice.

Inače, ova akcija ima dobar odjek ne samo među građanima grada na Dravi, nego i među drugim Lions klubovima. Stoga i ove godine pozivamo sve osječke, slavonske klubove da nam se pridruže u prikupljanju donacija te kući ponesu najfinije krafne, pokladnice Slavonije i Baranje.

Donacije, u iznosu od 0,50 EUR po krafni, pokladnici će se moći uplatiti na štandu kod ulaza u Dječje kazalište.

Vidimo se 10.2. od 9 sati u ispred Dječjeg kazališta u Osijeku, Trg bana J.Jelačića (Donji grad).