LC Nasta Rojc - Zelenom šumom protiv zelene mrene“

Organizator:

Tip događaja:

Datum događaja:
subota, 6 studenog, 2021 - 08:30
Adresa:
Prgomelje
BJELOVAR

LC Nasta Rojc - Zelenom šumom protiv zelene mrene“

Lions klub Nasta Rojc se i ove jeseni uključuje u Dane zajedničke sadnje Hrvatskih šuma – jesen 2021. „ Zelenom šumom protiv zelene mrene“ je  akcija Lionsa za Oftalmološki odjel i smanjenje utjecaja klimatskih promjena na Zemlju.Zajednička sadnja na području UŠP Bjelovar održat će se u  subotu,  6. studenoga 2021. godine u šumi Česma u blizini naselja Prgomelje, uz pridržavanje svih epidemioloških mjera.

Sakupljanje je u šumarskoj kućici „Prgomelje“ u 10 sati. Sudionici trebaju doći u odgovarajućoj obući i odjeći i ponijeti rukavice. Obzirom da je naša akcija  humanitarna svi  sudionici plaćaju kotizaciju od 100,00 kn. Osiguravamo topli obrok, alat, tople i hladne napitke i dobro druženje uz moto WE SERVE - MI SLUŽIMO!

Molimo, zbog organizacijskih odluka, da nam se javite do 02. 11. 2021. , s točnim brojem sudionika.

Natalija Vodopija

Tajnica LC Nasta Rojc