LC Đakovo - 18. Lions Tenis Cup

Adresa:
Ljudevita Gaja 33
Đakovo

Dragi Lions, a posebno prijatelji tenisa,

Pozivamo Vas i vaše teniske prijatelje na tradicionalni „18. LIONS TENIS CUP“ koji će se održati 07.10.2023. na terenima teniskog kluba Đakovo, Lj. Gaja 33.

Okupljanje je od 10 sati, izvlačenje parova u 11 sati, a početak natjecanja od 11,30 sati.

Teniski turniru u parovima za dame i gospodu, slučajnim odabirom jednog lošijeg i jednog boljeg igrača u paru.

Kotizacija iznosi minimalno 20 €, a ona uključuje:

- prisustvovanje na turniru

- ručak

- večeru uz tamburaše

- piće uz večeru

Ovaj turnir je humanitarnog karaktera i sve prikupljena sredstva se doniraju za "Josipov prvi korak". Josip Habada, dječak iz Đakova, ima 13. godina. Rođen je u 30. tjednu trudnoće i dijagnoza mu je CP bilateralno spastični tip GMFCS III-IV. Kako bi Josip hodao potrebno je redovna terapija pomoću robota u trajanju 24 tjedna po 25 sati a taj iznos ciklusa je jako skup, te se nadamo da će naše donacije pomoći Josipu.

Poučeni iskustvom iz prethodnih godina, možemo Vam jamčiti izvrsno sportsko i prijateljsko druženje.

Radujemo se zajedničkom druženju i nadamo se da ćete podržati ovu našu humanitarnu akciju.