KONCERT STEFANA MILENKOVIĆA UVOD U OBILJEŽAVANJE 30 GODINA LAJONIZMA U PULI

Laginjina ul. 5
Pula
Hrvatska

Dana 29. svibnja 2024. u INK Gradskom kazalištu Pula održat će se koncert violinista Stefana Milenkovića pod nazivom "VIRTUOZNA DOBROTA". Jedan od najboljih svjetskih violinista Stefan Milenkovich, duboko privržen međunarodnim humanitarnim ciljevima, udružio je snage s Lions Klub Pula koji obilježava svoju tridesetu obljetnicu djelovanja i INK - Gradsko kazalište Pula u namjeri da nakon pet godina izbivanja, svoj dugo očekivani nastup u Puli obilježi virtuoznošću, ali i dobrotom!

Pridružite nam se na koncertu i uživajte u violinskom recitalu ovog velikog umjetnika. Kupnjom ulaznice za koncert u srijedu 29. svibnja 2024. u obnovljenoj velikoj dvorani “ Pietro Ciscutti”, vrhunski glazbeni doživljaj dodatno ćete oplemeniti osjećajem da činite pravu stvar. Jer, u najboljoj tradiciji dobročinstva, četvrtina čistog prihoda od ulaznica za ovaj koncert namijenjena je Klub Gea Pula!

Prijave od:
nedjelja, 12 svibnja, 2024