Koncert/Predstava

Koncert Terezije Kusanović "Dočarat ćemo oku nevidljivo" za slijepe i slabovidne

Lions klub Marjan i Lions klub Salona pozivaju Vas na koncert i druženje u Kazališnoj kavani, HNK Split, 21.10.2023. u 11:00 sati!

U ambijentu stogodišnjeg Kazališta tijekom ispijanja najstarije talijanske Vergnano kave, uz prekrasan mezzosopran Terezije Kusanović prvakinje opere HNK Split, u pratnji Zorana Velića (klavir) i Jure Šaban-Stanića (klarinet) "Dočarat ćemo oku nevidljivo"!

Sva sredstva prikupljena ovim humanitarnim koncertom su usmjerena za nabavku pomagala članovima Županijske udruge slijepih i slabovidnih osoba Split.

60 slots left.

Humanitarni koncert u organizaciji LC Marjan

Lions klub Marjan i Lions klub Salona 21.10.2023. u 11:00 sati organizira humanitarni koncert "Počnimo dan glazbom, dočarajmo oku nevidljivo" u Kazališnoj kavani, HNK u Splitu. Koncert će održati prvakinja opere HNK Terezija Kusanović. Donacija je 20 EUR-a, a prikupljena sredstva namijenjena su kupnji potrebne opreme Udruzi slijepih i slabovidnih u Splitu. Pridružite nam se u tom prelijepom glazbenom jutru, a za hvalevrijedan humani cilj.

Za sve informacije vezano za koncert možete se obratiti: 098 264 839 (Ana).

60 slots left.

Božićni koncert u Solinu

LC Salona organizira tradicionalni humanitarni Božićni koncert

Budući da se ove godine preuređuje Dom kulture Zvonimir u Solinu selimo se na novu lokaciju - Hotel President Solin.

Sav prihod od prodaje ulaznica i donacija je namjenjen za štićenike doma samostana sv. Rafael u Solinu.

Prodaja ulaznica prije koncerta na ulazu u Hotel President Solin

Cijena ulaznice: 15 EUR

Početak koncerta: 20:00

180 slots left.

Bečki bal se vraća u Opatiju

Modna revija i Bečki bal u Opatiji

Drage Lavice i Lavovi, dragi prijatelji

Bečki bal se vraća u Opatiju i Lionsi sudjeluju u njegovoj organizaciji!

Nakon pandemijskih godina, napokon ove godine u rujnu mjesecu naš Klub je partner u organizaciji Bečkog Bala i događanja oko njega. Sva važna događanja odvijat će se u Kristalnoj dvorani Hotela Kvarner.

Unlimited slots left.

Predstava Vla Vla Vlajland

Lions klub Split organizira humanitarnu predstavu u izvođenju kazališta "Moruzgva" s Ecijom Ojdanić u glavnoj ulozi, čiji je prihod namijenjen Županijskoj udruzi slijepih i slabovidnih osoba.

Predstava će se održati 01.06.2023. godine s početkom u 21 sat, u Dvorani Lora-Dom HV Split. Ulaznice za predstavu mogu se nabaviti preko platforme Eventim.hr i kod članova kluba. Veselimo se Vaše, dolasku.

Unlimited slots left.

Stranice