Donatorski stand up comedy show za Dječji dom I.B.Mažuranić Lovran i LCIF

Trg Slobode 11
Lovran
Hrvatska

U subotu 09.11.2024. godine u 20:00 u Kinu Sloboda u Lovranu održati će se donatorski stand up comedy show na kojem će nas nasmijavati Marina Orsag, Tihomir Paravina i Igor Drljo. Ostvareni prihod  ćemo usmjeriti u omjeru 90% za Dječji dom Ivana Brlić Mažuranić u Lovranu i 10% za Lions Clubs International Foundation (LCIF).

Broj mjesta je ograničen, a preporučeni iznos donacije za ulaznice je 15,00 eura koje se u pretprodaji mogu nabaviti u:

1. Lions Club Quarneroli Lovran (organizator),

2. Dallas music shop Rijeka,

3. Gradska kavana Lovran,

4. Caffe bar Gloria Ika

Marina Orsag je na stand up sceni već devetnaest godina - s razlogom. Osoba nevjerojatne pozitivne energije i velikog srca koja će svojom duhovitošću donjeti gromoglasan smijeh na lica publike. Ostvarila je preko 3500 nastupa na hrvatskom i engleskom jeziku širom regije i Europe, te osvojila razne nagrade od kojih su joj najdraže Prva nagrada publike na Lent Festivalu 2014., Top 10 komičara svijeta Jokenation natjecanja 2015. i titula europskog heroja humora u Amsterdamu 2018. Svojim radom u produkciji i mentoriranjem stvorila je stand up scenu u Hrvatskoj.

Tihomir Psihomir Paravina započeo je karijeru na open mic večerima u Purgeraju davne 2008. gdje je na licu mjesta postao miljenik publike i vidjelo se da je dečko koji obećava, ali ne i zabušava. Već je toliko dugo za mikrofonom da bi trebao plaćati pretplatu za pričanje.
Dosadilo mu je samo pričati pa uvodi i glazbene točke koje također prolaze sjajno kod publike mada ne zna note ni glazbenu abecedu. Bolje mu ide gramatika nego matematika.
Tihomir objašnjava svoje fore za razliku od mađioničara koji vam nikad neće otkrit u čemu je trik. Dečko iz Dubrave čiji humor ga je doveo do titule Kralja trasha hrvatske stand up komedije i do nadimka Psihomir. Andy Kaufman hrvatske stand up scene. Ugasite svoj mozak i samo se prepustite njemu.

Igor Drljo je najmanji Hercegovac. Mostarac pun pozitivne energije koji je postao i pravi Hercegovac, jer se preselio u Zagreb. Rastao prvih par godina i naglo prestao, ali zato se nije prestao debljati. Stand up-om se bavi od 2013.godine. Malo bure pozitivne energije. Ljudi su ljubomorni na njega zbog toga (ne zato što izgleda k'o bure, nego zbog energije). Autor satirične BiH emisije Monty Dayton Show, učesnik prve sezone Direktora Svemira (HR Taskmaster) i još mnogo toga, ali ne možemo se sada sjetiti. Ukratko, mali čo’ek, velikih mogućnosti i još većeg smisla za humor!