DONATORSKI KONCERT TRIBUTE TO ELVIS MEETS ABBA - GROSSI & THE DREAMERS

Adresa:
Kneza Borne 2
Hotel Westin, Kršnjavoga 1

Povodom Dana bijelog štapa !

LC Kaptol Zagreb poziva na DONATORSKI KONCERT
TRIBUTE TO – ELVIS MEETS ABBA - u izvedbi Grossi &The Dreamers
Klub Boogaloo, Ulica Grada Vukovara 68, Zagreb, subota, 19.10. 2024. s početkom u 20:00 h

Ako niste znali, Elvis Presley je patio od glaukoma, a LC Kaptol je u svojoj povijesti zajedno s LC Zagreb realizirao Lions očnu
banku kao jedan od najupečatljivijih projekata Lions Distrikta 126.
Glaukom je, inače, kronična, progresivna bolest očnog živca koja rezultira propadanjem vidnog polja i gubitkom vidne funkcije.
Sredstva ostvarena donatorskim koncertom namijenjena su Udruzi slijepih Zagreb.

Kupite ulaznice za sebe i svoje prijatelje i dođite :https://tinyurl.com/ym93332b

Ako ne možete doći, pridonesite uplatom svoje osobne donacije prema cijenama ulaznica od 13 ili 25 Eura.
Zabavimo se uz probrane hitove Presleya i ABBA-e i učinimo dobro za one kojima je dobro – potrebno.
Jer, kad bi svaki čovjek na svijetu, usrećio barem jednog drugog čovjeka, čitav bi svijet bio sretan, rekao je austrijski pisac J. M.
Simmel.

Radujući se našem druženju i usrećivanju ljudi do sebe.