DONATORSKI BAL LIONS KLUBA NOVIGRAD

Adresa:
Hotel Garden Istra
Umag

Služimo već 20 godina, a to je razlog i za slavlje!

Željeli bi da ovogodišnji humanitarni bal bude poseban i da mu prisustvuje što više ljudi, da prikupimo što više sredstava i pomognemo što više osoba.

Ovogodišnji će se DONATORSKI BAL Lions kluba Novigrad održati u subotu, 1. lipnja 2024. godine u hotelu Garden Istra u Umagu (Katoro) od 20,00 sati.

Nadamo se da ćete nam se pridružiti u slavlju i akciji!

Vaš dolazak na bal ili Vaša donacija pomoći će i ove godine slabovidnim i slijepim osobama Bujštine, invalidnim i potrebitim osobama, dok ćemo manji iznos novca ostaviti, kao i ranijih godina, za hitne slučajeve pomoći, koji se ukažu tijekom godine.

Najveći dio prošlogodišnjih sredstava utrošen je za kupovinu dodatna dva uređaja Play Attention čime smo završili opremanje ovim uređajima osnovne škole Bujštine. Svaki je napredak plod znanja i naš klub već sada ima u pripremi nove akcije namijenjene unapređenju odgojno obrazovnog sustava.

Kupnjom ulaznice za DONATORSKI BAL svaki od sudionika pomoći će u prikupljanju sredstava, a ovim putem se pozivaju svi ljudi dobre volje da raznim donacijama u robi ili uslugama te novčanim prilozima pomognu i ovogodišnju našu akciju.

Novčane donacije možete uplatiti na žiro račun Lions kluba Novigrad broj:
IBAN: HR5324020061100417999
SWiFT: ESBCHR22,  kod Erste&Steiermarkischebank d.d. Rijeka.

Predsjednica LC Novigrad
Snježana Nazarević v.r.