7. Vukovarski kros - Hrvatskoj na ponos

Adresa:
Park šuma Adica
Vukovar

Predmet: Pozivnica za 7. Vukovarski kros - Hrvatskoj na ponos „Trčim i pomažem“

Poštovani,

Lions klub Vukovar, u suradnji sa suorganizatorima - Gradom Vukovarom i Alumni VEVU organizira tradicionalnu sportsko-rekreativno-humanitarnu manifestaciju 7. Vukovarski kros – Hrvatskoj na ponos „Trčim i pomažem“.

Ova tradicionalna humanitarna priredba održat će se u subotu 18. svibnja 2024. godine s početkom u 10 sati u Parku-šumi Adica u Vukovaru.

Projekt koji promovira zdrav način života, boravak u prirodi, drušenje i sportsko natjecanje osoba svih dobnih uzrasta i svih psihofizičkih sposobnosti.

Budući da ova manifestacija ima humanitarni karakter, svi koji žele mogu simboličnom donacijom za majicu (10€)  pomoći starim i nemoćnim osobama u gradu Vukovaru unutar projekta Halo pomoć.

Pozivamo sve lionse da nam se osobno pridruže ili uplate donaciju za majicu na IBAN LC Vukovar HR3624020061101070145

Kontakt: Željko Đekić , 091/519-3048

U Vukovaru, 16. svibnja 2024. godine                                                       Tijana Pavliček
                                                                                                            predsjednica LC Vukovar