Lionsi

Slika korisnika Ankica Džono-Boban
Ankica Džono-Boban 5 rujna, 2024 - 09:40
LC Dubrovnik sv. Vlaho - Lionsice o ljubavi govore, Lastovo

Lions klub sv. Vlaho već godinama posjećuje Lastovo, otok s kojim ih vezuje fino prijateljstvo i međusobno poštovanje, koje je ove obljetničke godine okrunjeno izvedbom “Lionsice o ljubavi govore”, uz glazbenu pratnju profesora glazbe na Lastovu, Branka Nikolića. U večeri ljubavne poezije na kojoj je nazočnu publiku pozdravila i zahvalila im na dolasku predsjednica kluba Daria Vučijević, na eventu koji su partnerski podržali Općina Lastovo i TZ Lastova, prikupljala su se sredstva za potrebe tamošnjeg Doma zdravlja.

TROGIRSKI LIONSI organizirali zabavu i dali poklone po željama stanovnika DOMA ZA ODRASLE OSOBE TROGIR

Slika korisnika Tatjana Vukman
Tatjana Vukman 23 prosinca, 2023 - 12:59

Lions klub Trogir pripremio je poklone za sve korisnike Doma za odrasle osobe Trogir i to po njihovim osobnim željama. Dom u Trogiru trenutno broji 83 korisnika, a želje su uglavnom slatkiši, higijenske potrepštine, nakit, parfemi….

Prošle godine korisnici Doma za odrasle osobe osvojili su nas svojom radošću, iznenađenjem i zahvalnošću na božićnim poklonima, što nam je bio poticaj da i ove godine napravimo isto.