U Splitu održan charter night 31. obljetnice LC Split i 24. obljetnice LC Marjan

Slika korisnika Zlatko Janković-Miloš
Zlatko Janković... 11 lipnja, 2022 - 18:30

U četvrtak 10.lipnja 2022 g. u Hotelu Park u Splitu održano je obilježavanje 31. obljetnice rada LC Split i 24. obljetnice rada LC Marjan te organiziran prijem 1 članice LC Split te 2 članice LC Marjan.

Charteru su prisustvovali i PDG Antonija Uglešić i Branko Dragičević kao i nastupajući 2.VDG Robert Vulić kome su upućene čestitke na izboru.

Svečanosti se pridružio i Leo klub Spalatum koji je obilježio 3 obljetnicu djelovanja i primio 6 novih članova.

Svečanosti je u ime osnivača LC SPLIT bio nazočan predsjednik LC Taormina Isidoro Barbagallo iz Italije.

Na ovom charter nightu su primopredaju dužnosti predsjednice u LC Marjan obavile i dosadašnja predsjednica Dijana Britvić je predala dužnost budućoj predsjednici Vesna Marković, a dosadašnji predsjednik Ivan Kuret je predao dužnost novoizabranoj predsjednici Gorani Roso.

Poseban trenutak je bio kada je predsjednik Ivan Kuret PDG Branku Dragičeviću uz treće MJF priznanje dodijelio i plaketu LCI za 30 godina aktivnog služenja i druženja u Lionsima.