U sjećanje na LJupka Krstanovića,

Slika korisnika Zlatko Janković-Miloš
Zlatko Janković... 4 svibnja, 2024 - 16:38

U sjećanje na LJupka Krstanovića,

Moj dragi prijatelj kojeg sam poznavao dugih 29 godina, Ljupko Krstanović, napustio nas je 3. svibnja 2024. godine.

Ljupko je bio  jedan od rijetkih kojemu je stalo. Nije bio samo prijatelj, suprug, otac, Lions, on je bio jedno nevjerojatno  svjetlo koje se nažalost prerano ugasilo.

Ako ste imali tu sreću i privilegiju da poznajete Ljupka ili da su vam se životi ikada spojili onda znam da sada jako tugujete.

Ljupko Krstanović, rođen je 8. Listopada 1965. godine. Živio je i radio u Valpovu. Lions je više od dvadeset godina te jedan od osnivača LC Valpovo Belišće. Svih tih godina bio je izuzetno aktivan član, organizirao veliki broj akcija, bio učesnik još većeg broja te redoviti sudionik konvencija i kabineta Guvernera.

Posljedni ispraćaj dragog prijatelja biti će u ponedjeljak, 6. svibnja 2024. U 15,00 sati na Gradskom groblju u Valpovu.

Dragi Ljupko, zauvijek ćemo čuvati uspomene koje smo dijelili s tobom. Neka tvoje putovanje bude obogaćeno veličanstvenim dušama koje su prošle tim putevima prije tebe, baš kao što si i ti djelovao na sve one koje si ostavio iza sebe.

Prerano si otišao dragi moj/naš prijatelju.

Jozo Berečić