PREDSTAVLJANJE SLIKOPRIČE DNEVNIK GALEBA MARKA 1

Slika korisnika Zlatko Janković-Miloš
Zlatko Janković... 22 ožujka, 2022 - 20:45

PREDSTAVLJANJE SLIKOPRIČE DNEVNIK GALEBA MARKA 1

U utorak, 29. ožujka 2022. godine s početkom u 10:00 sati u Gradskoj knjižnicI Vukovar (Trg Republike Hrvatske 4/1) bit će predstavljena slikopriča za djecu predškolske i mlađe školske dobi “Dnevnik galeba Marka 1” autorice Martine Markov (Zelene priče Martine Markov).

Kroz serijal Pustolovine galeba Marka po parkovima Hrvatske autorica želi male čitatelje upoznati sa svim našim nacionalnim parkovima i parkovima prirode.

Autorica Martina Markov je Murterka, zaljubljenica u prirodu, doktorica prirodnih znanosti i spisateljica za male čitatelje, buduće prirodoljupce. Martina vjeruje da je PRIRODA ZAKON, a sigurna je da će u to uvjeriti i djecu koja se odluče zaputiti na putovanje s galebom Markom i podružiti s brojnim parkovskim stanarima.

Martina Markov je ujedno i aktivna članica Lionsa i sada i Predsjednica LC Luca iz Šibenika.