In memoriam Sofija Kovačev 20.01.1951-24.08.2023 g.

Slika korisnika Zlatko Janković-Miloš
Zlatko Janković... 27 kolovoza, 2023 - 15:12

In memoriam Sofija Kovačev

20.01.1951-24.08.2023 g.

Sofija Kovačev rođena je  20.01.1951 , diplomirani pravnik, sutkinja suda u Poreču i dugogodišnja odvjetnica u Poreču, počasna konzulica Republike Njemačke u Splitu.

Od 01.04.1998 g. ulazi u lionse kao osnivačica i charter member LC Poreč.

U Lions klubu Poreč obavlja više dužnosti i jedne godine je i Predsjednica kluba.

Stjecanjem životnih okolnosti seli se u Kaštel Lukšić i postaje član LC Salona iz Solina.

Za njezin dugogodišnji rad i doprinos  lionsima dobila je više priznanja i nagrada.

Posljednji pozdrav za našu Sofy

Draga naša jedinstvena Sofy, rastužio nas je tvoj odlazak. Svevišnji te pozvao na Nebo, jer Nebo treba samo dobre ljude kao što si ti. Tvoja putovanja su bila ovozemaljska sa velikim planovima i dalekim putovanjima, ali gruba bolest ih je zaustavila na usputnoj stanici. Pamtit ćemo sva naša zajednička druženja, sve dobro učinjeno za potrebite, ali nadasve tvoju toplu dušu koju si imala za svoju obitelj, voljenu osobu i drage prijatelje. Ostao nam je nezaboravljen trenutak kada smo te vidjeli na Lions regati ove godine, ispratila si nas i poželjela što bolji uspjeh, i to je bilo naše zadnje druženje sa tobom.

"Poput ptice koja pjeva na kiši, neka zahvalna sjećanja prežive vrijeme tuge"

Lions klub Poreč i Lions klub Salona Solin izražava najdublje i najiskrenije suosjećanje obitelji i svim dragim prijateljima naše drage pokojne članice Sofy - Sofija Kovačev

Edo Kragić

Zlatko janković-Miloš