Lions klub Zadar Koncert za mlade i nadarene

Slika korisnika Zlatko Janković-Miloš
Zlatko Janković... 8 veljače, 2023 - 08:34

Lions klub Zadar

Koncert za mlade i nadarene

U suradnji s Koncertnim uredom Zadar u petak, 10.02.2023. Lions klub Zadar priređuje humanitarni koncert „Za mlade i nadarene“.  Održat će se u Koncertnoj dvorani Braće Bersa u Kneževoj palači s početkom u 19,30 sati. U dvorani i palači za koju su zadarski Lionsi lobirali godinama ukazujući građanima i široj javnosti koliko je nužna obnova tog zdanja koje je prije granatiranja krajem 1991. godine bio pravi gradski hram kulture. U toj dvorani je sada koncertni klavir s pločicom na kojoj piše Grad Zadar i Lions klub Zadar.

Na koncertu će nastupiti tek neki od umjetnika kojima je u prijašnjim godinama Lions klub Zadar financijski pomagao u školovanju ili usavršavanju. Oni će u ovoj prigodi plesati, svirati i pjevati za neke nove mlade i nadarene koji idu njihovim stopama. Cijena ulaznice je 10 eura.