Lions klub Nasta Rojc se uključuje u „Dane zajedničke sadnje“

Slika korisnika Zlatko Janković-Miloš
Zlatko Janković... 3 ožujka, 2022 - 22:35

Lions klub Nasta Rojc se uključuje u „Dane zajedničke sadnje“

Lions klub Nasta Rojc se uključuje u „Dane zajedničke sadnje“ Hrvatskih šuma na području UŠP Bjelovar, koja će se održati u subotu, 12. ožujka 2022. godine u šumi na Bilogori (odsjek 148 c) u blizini naselja Mišulinovac, uz pridržavanje svih epidemioloških mjera.

Sakupljanje je u šumarskoj kućici "Rogović kut“ od 9,30 do 10 sati, a početak sadnje je u 10 sati.  Za one koji se ne snalaze na našoj Bilogori, okupljanje će biti od 9,15 do 9,30 na lokaciji benzinske pumpe Lepirac Bjelovar. Sudionici trebaju doći u odgovarajućoj obući i odjeći i ponijeti rukavice. Kroz tu akciju neće se samo pošumljavati, već se i družiti, a steći će se i temeljna znanja iz područja šumarstva. Akciji će se pridružiti i članovi drugih Lions klubova, prijatelji kluba i svi ostali zainteresirani. Uz kotizaciju od minimalno 100,00 kuna osiguravamo sadni materijal, alat, topli obrok, piće, dobru zabavu i dobar osjećaj pod motom Lionsa - WE SERWE – MI SLUŽIMO!

Kako ove godine prikupljamo sredstva za kupovinu ljuljačke za invalidnu djecu u V osnovnoj školi Bjelovar (posebna škola koja provodi programe za djecu s većim teškoćama) koja u svojim programima okuplja 65-ero djece školske dobi i 7-ero djece vrtićke dobi, u suradnji sa tom veselom i optimističnom školom ćemo imati i tombolu po cijeni od 30 kuna za srećku. Nagrade će biti radovi djece V osnovne škole, a i nešto poklona naših donatora i suradnika.

Za informacije se obratite na telefon 095/3511228, a uplate se primaju na broj računa IBAN: HR5624020061100950960 - donacija za V osnovnu školu Bjelovar.

Više o događaju na :