LIONS CLUB OSIJEK I ŠPORTSKA UDRUGA SLIJEPIH NASTAVAK USPJEŠNE SURADNJE

Zlatko Janković... 11 prosinca, 2022 - 15:45

LIONS CLUB OSIJEK I ŠPORTSKA UDRUGA SLIJEPIH

NASTAVAK USPJEŠNE SURADNJE

Sportska udruga slijepih „Svjetlost“ – udruga koja okuplja i brine o slijepim i slabovidnim osobama Osječko-baranjske županije – i ove je godine bila organizator i domaćin međunarodnog natjecanja u govornom pikadu za slijepe, kao na visećoj kuglani. Ovo već tradicionalno natjecanje okupilo je 40-tak sudionika iz Sarajeva Banja Luke, Beograda i, razumljivo, domaćina Osijeka.

Pokroviteljstvo nad ovom sportskom manifestacijom slijepih i slabovisnih osoba već tradicionalno daje Lions club Osijek, čiji su predstavnici nazočili i na otvaranju, ali tijekom samog natjecanja. Prigodom otvaranja ovogodišnjeg natjecanja predsjednik Športske udruge slijepih „Svjetlost“ Stojan Bjelajac uručio je predsjedniku Lions cluba Osijek Dariju Muževiću posebnu plaketu, kao znak priznanja za dugogodišnju nadasve uspješnu suradnju našega Kluba i ove udruge. – š.

Na slikama:

1. S otvaranja turnira
  2. Predsjednik LC Osijek Dario Mužević prima plaketu od predsjednika ŠUS „Svjetlost“ Stojana Bjelajca