Lions club Osijek - DARIO MUŽEVIĆ NOVI PREDSJEDNIK

Zlatko Janković... 29 lipnja, 2022 - 14:47

Lions club Osijek

DARIO MUŽEVIĆ NOVI PREDSJEDNIK

Članovi Lions cluba Osijek održali su redovitu izbornu skupštinu, iskoristivši okupljanje prigodom obilježavanja 30-godišnjeg jubileja Kluba.  Izvješća o radu Kluba u posljednjih godinu dana, podnijeli su aktualni predsjednik Neđeljko Knežević, tajnik Ljubomir Pribić i rizničar Marin Pajić.

Izvješća su jednoglasno prihvaćena i odana je zahvalnost još uvijek aktualnim dužnosnicima. Razumljivo, bilo je govora i o budućim aktivnostima, uz poseban naglasak na stožernim aktivnostima, posebice na nastavku akcije nagrađivanja najboljih studenta osječkoga Sveučilišta, kao i suradnji sa Zajednicom Cenakolo.

Izabrano je i novo rukovodstvo Kluba u 2022./2023. Lions godini. Novi dužnosnici su: DARIO MUŽEVIĆ,  predsjednik;  IVAN ŠTEFANAC, 1. dopredsjednik; VJEKOSLAV   ORŠOLIĆ, 2. dopredsednik; RUDIKA GMAJNIĆ, 3. dopredsjednik; LJUBOMIR PRIBIĆ, tajnik; MARIN PAJIĆ, rizničar; KREŠIMIR FEKETE, ceremonijar; MARKO BAGARIĆ, direktor za članstvo; ZLATKO JURIĆ, čuvar pečata; ANTUN TUCAK, ŠIME NEVIDAL I RADOSLAV GALIĆ, članovi Predsjedništva. Novi dužnosnici stupaju na dužnost 1. srpnja.