LC Zrinjevac Zagreb i LC Poreč pozivaju u Maslinik dobrote

Slika korisnika Zlatko Janković-Miloš
Zlatko Janković... 8 listopada, 2021 - 10:30

Dragi Lions prijatelji , donatori Maslinika dobrote,

Zahvaljujemo vam se na dosadašnjem učešću u financiranju projekta Lions kluba Zrinjevac i Lions kluba Poreč „Lions maslinika dobrote“.

Maslinik je posađen 2018 g. na imanju naše predivne obitelji Rossi kojoj se i ovom prilikom zahvaljujemo.

Osnovna ideja Maslinika dobrote je bila da stipendiramo jednog studenta na studiju Mediteranskih kultura u Poreču i to smo uspjeli. Jedna studentica poljoprivrede je uspješno završila trogodišnji studij između ostalog i sa našom stipendijom od 1000 kn mjesečno.

Sada se nalazimo pred izborom drugog studenta kojeg ćemo odabrati i stipendirati naredne tri godine.

Svatko od vas koji ima svoju maslinu u masliniku , bilo da se radi o klubu ili pojedincu , do sada je trebao uplatiti 400 kn i za 2022 g. treba uplatiti još 100 kn dakle ukupno 500 kn što je i bio dogovor oko financiranja maslinika i stipendije studenta.

U prilogu vam šaljemo evidenciju uplata te molimo sve one koji nisu izvršili uplatu 5 x 100 kn da razliku do 500 kn uplate na račun : IBAN HR6323800061510001910 (za maslinik + ime i prezime).

Unaprijed se ispričavamo ako nečija uplata nije evidentirana, pošaljite nam reklamaciju.

Ovogodišnja berba maslina pod nazivom „Maslina je neobrana…“ će se održati dana 23.10.2021 g. subota sa početkom od 14 sati na imanju obitelji Rossi u Bajkinima – Vižinada na koju vas sa radošću pozivamo.

Za sve one koji će nam doći izvan Istre i Kvarnera organizirat ćemo program i za petak i nedjelju na koji se mogu priključiti i domaćini.

Detaljan program sa rezervacijskim listom šaljemo vam je u prilogu.

Na svim događanjima ćemo se pridržavati epidemioloških mjera. U zatvorene prostore će se moći ući samo uz Covid potvrde.

Zahvaljujemo na vašem učešću u ovom za nas posebno dragom projektu i radujemo se vašem dolasku u Istru i Bajkine.

Sa sloganom Dobro je činiti dobro

I našeg Guvernera Joze Berečića

Budite optimistični, živite svoju nadu, nadahnite.

Be optimistic, live your hope, inspire

Predsjednica LC Zrinjevac

Tatjana Đaković-Alavanja