LC Varaždin organizira predstavu "Puni pansion u Varaždinu"

Slika korisnika Zlatko Janković-Miloš
Zlatko Janković... 15 svibnja, 2023 - 21:29

Puni pansion u Varaždinu

Katarina Baban kao poletna i energična sezonka uskače u više od 20 uloga u monodrami Puni pansion 21. svibnja 2023. u 19:30 sati u varaždinskom Kinu Gaj.

Organizator predstave je Lions klub Varaždin.

Ulaznice se mogu podići na prodajnom mjestu Suvenirnice Varaždinskih vijesti (Trg kraljaTomislava 7, Korzo) uz donatorsku naknadu Lions klubu Varaždin namijenjenu njegovom humanitarnom radu i djelovanju.

„Prema motivima velikog broadwayskog hita ‘Fully Committed’ donosimo domaću inačicu predstave koja ostaje u dugom pamćenju i u kojoj se svatko od nas može prepoznati. Otkrijte na što su spremni mali ljudi koji na današnjem nemilosrdnom tržištu rada svim snagama nastoje očuvati svoje dostojanstvo i snove. Kakve veze imaju recepcija, vibratori, karmine i začepljen WC saznajte u PUNOM PANSIONU!“

(izvor: službene stranice Bglad produkcije)