LC Luca Šibenik poziva na predavanje "Kako sačuvati dobar glas"

Slika korisnika Zlatko Janković-Miloš
Zlatko Janković... 22 ožujka, 2022 - 20:36

Poziv na predavanje  "Kako sačuvati dobar glas"

Lions klub Luca vas poziva da se odazovete na predavanje vezano za zdravlje, dana 25.ožujka 2022 u 18 sati u Gradskoj knjižnici "Juraj Šižgorić".

Predavanje o brizi o glasnicama održat će prim. dr. sc. Ljerka Karadža-Lapić, dr. med. spec. otorinolaringolog i fonijatar, i Marija Muhedinović, dipl. logoped, djelatnice Opće bolnice Šibensko-kninske županije. Predavanje je namijenjeno profesionalnim govornicima, predavačima, prosvjetnim radnicima, odgojiteljima, glumcima, pjevačima, šalterskim djelatnicima, trgovcima, trenerima i svim onima koji u svom poslu koriste glas.

U glazbenom dijelu nastupit će mezzosopran Nera Gojanović uz klavirsku pratnju pijanistice Gordane Pavić

Predavanje možete pratiti i putem ZOOM aplikacije

Meeting ID:879 9640 8034

Passcode:c5UJCD