LC Kontesa Nera - „USUSRET ŽIVOTU“ in memoriam Helgi Vlahović Brnobić

Slika korisnika Zlatko Janković-Miloš
Zlatko Janković... 14 veljače, 2022 - 13:44

„USUSRET ŽIVOTU“ in memoriam Helgi Vlahović Brnobić

Ženski Lions Klub Kontesa Nera Vas s veseljem poziva na donatorski koncert „USUSRET ŽIVOTU“ in memoriam Helgi Vlahović Brnobić, nedjelja, 27.02.2022.g., Mala dvorana KD V. Lisinskog u 19:30.

Sjećanju na Helgu Vlahović Brnobić, nezaboravnom majkom, humanitarkom i osobu izvanrednih sposobnosti i obrazovanja, da u životu otkrije ono što je najvrednije, pokloniti će se nastupom ZAGREBAČKI SOLISTI, biranim programom.

Prikupljena sredstva od donacija namijenjena su podršci projektu izgradnje Centra „Svi pod jednim krovom“ (SPIK). Osnovna svrha djelovanja Udruge očituje se kroz nekoliko osnovnih ciljeva , kojih je ukupna svrha promicanje i provođenje aktivnosti za poboljšanje kvalitete življenja djece – osoba najtežih tjelesnih invalida te djece s teškoćama u razvoju.

Predsjednica:

Snježana Mrzljak