Donacijska večera pod maskama Lions kluba „Luca“

Slika korisnika Zlatko Janković-Miloš
Zlatko Janković... 23 veljače, 2023 - 08:16

Donacijska večera pod maskama Lions kluba „Luca“

Prošle subote, 18. veljače 2023., Lions klub „Luca“ je organizirao donacijsku večer pod maskama. Cilj večeri je bio prikupljanje sredstava za kupnju didaktičkih materijala za poseban razred i djecu s posebnim potrebama, učenicima Osnovne škole Jurja Šižgorića. Pokladno vrijeme koje obilježavaju maškaravanje, glazba, ples i veselje, Luce su iskoristile da kroz zabavu i uz puno smijeha, te uz pomoć svojih prijatelja i zaposlenika škole, realiziraju još jednu humanitarnu akciju. Šibenske lionsice su za svoje goste osigurale bogatu lutriju u kojoj je baš svaka srećka bila dobitna. Tročlani žiri za odabir najbolje maske, koji nije imao nimalo lagan zadatak, se nakon dugog vijećanja usuglasio i pjenušcem nagradio najmaštovitiju. Ovu prigodnu nagradu, najmaškari večeri, uručila je Ivana Rupić, ravnateljica navedene  škole. Za glazbu koja će zvati na ples bio je zadužen DJ Marino, a prostor renesansne zgrade Gradske vijećnice, jednog od najznamenitijih kulturnih spomenika grada Šibenika, pretvorio se u plesni podij. Da je večer bila uspješna i da je protekla u dobrome raspoloženju govori činjenica da su se gosti družili sve do ponoći. Prikupljena sredstva bit će preusmjerena za kupnju didaktickih pomagala koja će učenicima nastavne sadržaje približiti na nov i zanimljiv način.

Mi služimo!