Akcija LC Buga Đakovo “Za Anjin udah punim plućima” uspješno završena!

Slika korisnika Zlatko Janković-Miloš
Zlatko Janković... 19 prosinca, 2021 - 12:34

Akcija “za Anjin udah punim plućima” uspješno završena!

Lions club Buga iz Đakova je 18.12. zajedničkim druženjem obilježio uspješno završenu akciju kojom smo našoj sugrađanki Anji, djevojci oboljeloj od cistične fibroze omogućili kupnju aparata Simeox u vrijednosti 55000,00 kn!

Sve to ne bismo mogli bez podrške Lions Distrikta i mnoštva Lions clubova Hrvatske , grada Đakova i poduzetnika grada Đakova i okolice.

Uz nas su bili i članovi Lions cluba Đakovo, te Mario Plavšić, predsjednik đakovačke podružnice udruge slijepih i slabovidnih osoba sa kojima Buge njeguju dugogodišnju uspješnu suradnju.

Uz ugodno druženje i razmjenu najljepših želja povodom nadolazećih blagdana dogovorili smo i nove zajedničke projekte i akcije!

Naša Anja je potom na glavnom đakovačkom trgu upalila 4. adventsku svijeću!

Živimo i radimo u duhu slogana našeg guvernera Joze Berečića: “ Budite optimistični, živite svoju nadu,