Lions klub Delnice

LC Delnice poziva sve na "Karaoke night"

Marko Stanić 12 studenog, 2023 - 17:43

25.11.2023. od 18,00 h nadalje LC Delnice Gorski Kotar organizira „Humanitarne karaoke“ u POOL baru u dvorani u Delnicama.

Dobrodošli su svi ljudi dobre volje, željni pomaganja i dobre zabave.

Donacija po osobi iznosi 10,00 Eur.

Sav prihod je namijenjen mladima s poteškoćama u razvoju sa delničkog područja od kojih će nam se nekolicina i pridružiti.

Poziv u Vilinski gaj

Marko Stanić 8 lipnja, 2023 - 12:05

Izuzetna nam je čast i zadovoljstvo pozvati vas sve još jednom na druženje u čaroban prostor Vilinskoga gaja u Brodu na Kupi. Lions klub Delnice-Gorski kotar i ove godine organizira donatorsko druženje i ručak na ovoj prekrasnoj lokaciji, a sve sa ciljem da prikupimo sredstva za djecu iz Vrbovskog koja su prije nekoliko godina izgubila roditelje u prometnoj nesreći i sada žive sa bakom i djedom.

Lions klub Delnice Vas poziva na Charter klub-a i ekološku akciju Jagodina stijena 16.10. u 16.00 h

Marko Stanić 22 rujna, 2021 - 15:38

Tom prigodom otvorit ćemo uređenu stazu do Jagodine stijene i ispričati priču o toj delničkoj legendi.(Preporuka: obuća za šumski, ne zahtjevni put)

Nakon šetnje i obilaska Jagodine stijene organiziran je Charter kluba – svečana večera u prostoru planinskog centra Petehovac.

Svrha ovog okupljanja je prikupljanje sredstava za malog Tea (2008 g.) koji nažalost boluje od poremećaja metabolizma, epilepsije i još nekoliko bolesti.

Cijena večere po osobi je 200,00 kn, u što je uključena i donacija od 100,00 kn.