Delnice

Lions klub Delnice Gorski kotar predao donaciju iz akcije u Vilinskom gaju

Slika korisnika Marko Stanić
Marko Stanić 5 kolovoza, 2023 - 19:26

Alen Udovič predsjednik i Marko Stanić tajnik Lions kluba Delnice-Gorski kotar predali su prikupljena sredstva iz sada već tradicionalne akcije u Vilinskom gaju djeci koja su ostala bez roditelja.

Obitelj Stranić nas je kao i uvijek ljubazno ugostila te smo sa njima proveli nekoliko lijepih trenutaka.

Lions klub Delnice-Gorski kotar  nastavlja svoju misiju pomaganja te doprinosi zajednici u kojoj djeluje.

Ovim putem zahvaljujemo se svim učesnicima akcije Vilinski gaj koji su prisustvovali osobno i svim ostalim donatorima što je ovu akciju učinilo uspješnom.

Lions klub Delnice Vas poziva na Charter klub-a i ekološku akciju Jagodina stijena 16.10. u 16.00 h

Slika korisnika Marko Stanić
Marko Stanić 22 rujna, 2021 - 15:38

Tom prigodom otvorit ćemo uređenu stazu do Jagodine stijene i ispričati priču o toj delničkoj legendi.(Preporuka: obuća za šumski, ne zahtjevni put)

Nakon šetnje i obilaska Jagodine stijene organiziran je Charter kluba – svečana večera u prostoru planinskog centra Petehovac.

Svrha ovog okupljanja je prikupljanje sredstava za malog Tea (2008 g.) koji nažalost boluje od poremećaja metabolizma, epilepsije i još nekoliko bolesti.

Cijena večere po osobi je 200,00 kn, u što je uključena i donacija od 100,00 kn.