akcija

LC Delnice donirao 3.600 kn za malog Tea

Slika korisnika Marko Stanić
Marko Stanić 6 studenog, 2021 - 12:44

Članovi Lions kluba Delnice posjetili su obitelj Virovac i tom prilikom dodijelili pomoć u iznosu od 3.600 kn za malog Tea (2008 g.) koji nažalost boluje od encefalitisa, poremećaja metabolizma, epilepsije i još nekoliko bolesti. Susret je bio izrazito emotivan.

Sredstva su prikupljena na nedavno održanom Charteru kluba.

Zadovoljstvo je bilo vidjeti osmijeh zahvalnosti i sreću majke Jasmine kojoj smo malo pomogli sa ovom donacijom.

LC Delnice ovim putem zahvaljuje svim sudionicima Chartera koji su svojim dolaskom omogućili prikupljanje potrebnih sredstava.

Lions klub Delnice otvorio uređenu stazu do Jagodine stijene i održao Charter klub-a

Slika korisnika Marko Stanić
Marko Stanić 18 listopada, 2021 - 15:51

U subotu 16.10.2021.otvorena je uređena staza prema delničkoj legendi Jagodinoj stijeni. Tom prigodom ispričana je tragična priča koja je obilježila ovo mjesto i upisala ga u legendu prema kojoj je i napisana knjiga. Sam prostor je uređen i obilježen od strane LC Delnice i lakše dostupan svima koji posijete Delnice.

Nakon ekološke akcije uslijedio je Charter kluba u prostoru planinskog centra Petehovac.

Na programu je bila tombola, humanitarna aukcija i donatorska večera.

Kao i uvijek atmosfera je bila izrazito ugodna.