Zrinjevke se s tugom opraštaju od svoje članice Nade Jurković

LionsHR Adminis... 2 listopada, 2019 - 21:09

In memoriam dragoj Lions sestri Nadi Jurković (1930.-2019.)

Nakon duge bolesti napustila nas je naša Nada, dobri duh LC Zrinjevac, jedna od osnivačica kluba, ceremonijar kroz dugi niz godina i naposljetku naša prva počasna članica. U godini u kojoj smo obilježile 20 godina postojanja kluba s tugom se opraštamo od naše charter članice. Nada je u ovih 20 godina svog humanitarnog rada neumornim radom i osobnim donacijama pomogla mnogim potrebitima. Svojim nam je primjerom pokazala kako treba pomagati, s ljubavlju i samozatajno. Naša osebujna Nada, lijepa iznutra i izvana, prava dama. Voljela je ljude i to je znala pokazati. Život joj je bio bogat, ispunjen i lišen svake gorčine. Voljela je svoju zemlju, svog Vladu, svoje lionsice, život. Naša draga Nada, profesorica, humanitarka, topla i velika duša! Takva će ostati u našim srcima i  u našem sjećanju.

Draga Nado, žalosne smo što više nisi s nama, sretne smo što smo te poznavale, radile s tobom, družile se!

S ljubavlju i tugom  upućujemo ti posljednji pozdrav!

Tvoje sestre iz LC Zrinjevac Zagreb