Zrinjevke primile dvije nove članice

Slika korisnika Maja Ozmec Ban
Maja Ozmec Ban 14 svibnja, 2022 - 07:40

LC ZRINJEVAC je 10.5.2022. postao bogatiji za još dvije nove članice.

Primili smo Ivonu Kundert i Kristinu Alebić i beskrajno smo ponosne što su nam se pridružile dvije mlade, sposobne i kreativne žene. Ivona je glumica zaposlena u GK Komedija i posebno se angažirala kroz našu akciju DARUJMO KNJIGE SENIORIMA u okviru koje je animirala korisnike Doma za starije i nemoćne Centar kojima je prezentirala knjige domaćih autora. Kristina je dipl . ekonomistica zaposlena u KING ICT koja iza sebe već ima vrlo uspješnu karijeru u velikim korporacijama u zemlji i inozemstvu. Ranije je bila članica LC Našice.

Primanje novih članica bilo je posebno svečano uz sviranje himne i čitanje Etičkog kodeksa. Zakletvu je čitao sam guverner Distrikta-126 Hrvatska Jozo Berečić koji je osobno novim članicama uručio kit. Tortu za dobrodošlicu sama je ispekla predsjednica Tatjana Đaković Alavanja