Zrinjevke obišle Glinu i posjetile "svoju" obitelj

Slika korisnika Maja Ozmec Ban
Maja Ozmec Ban 20 siječnja, 2022 - 13:59

Godinu dana poslije razornog potresa 29.12.2021.Zrinjevke su opet u Glini kod naše obitelji Bjelobrk. Donirale smo im namještaj za spavaću sobu, te štednjak, kako bi im pomogli da se usele u novi prostor i ne provedu još jednu zimu u kućici. Podsjetimo se Lionsi Hrvatske su odmah reagirali i uz pomoć brojnih donacija Lionsa i prijatelja iz cijelog svijeta donirali tridesetak mobilnih kućica i kontejnera za smještaj obitelji, čiji su domovi stradali u prošlogodišnjem razornom potresu. Jednu od njih na korištenje je dobila i mlada obitelj Bjelobrk iz Gline o kojoj se LC Zrinjevac nastavio i dalje brinuti. Međutim kućice nisu i ne mogu biti trajno rješenje stoga se svi trebamo potruditi da onima koji ih još koriste što prije osiguramo pravi dom.