ŽLK Kontesa Nera, Zagreb „Božićni koncert za Udrugu Kap Dobrote“

LionsHR Adminis... 17 prosinca, 2019 - 15:46
Ženski Lions Klub Kontesa Nera, Zagreb

„Božićni koncert za Udrugu Kap Dobrote“ .

Ugodno je nedjeljno zimsko večer u kome su humanitarci priredili pravu glazbenu gozbu i doživljaje u ovo adventsko vrijeme.
Ovaj Božićni koncert oplemenjen pjevanjem naše proslavljene pjevačice i glumice Radojke Šverko posvećen je Udruzi „Kap Dobrote“ na sjećanje pokojnog Patera Cveka. Pratnja Radojke Šverko na klaviru, bila je posebno  nadahnuta, da nam riječima pruži dodatne muzičke poslastice o izvedbi, opisujući  neke detalje, koji su oplemenili vrhunski glazbeni ugođaj. Najavom napjeva iz Mjuzikla „Grička Vještica“, izvanredno je odana počast i Ženskom Lions Klubu Kontesa Nera, jer je bio izveden napjev „Kontesi Neri“. Pratnja na klaviru uspjela je pridobiti nazočnu publiku da kod posebno popularnih pjesama zapjevaju refrene zajedno sa pjevačicom, tako da je ugođaj bio više nego izvanredan. O posjećenosti ovog koncerta treba naglasiti, da su sa posebnim naporom članovi LEO KLuba Tri Kule  donosili dodatne stolice, jer su sva sjedala bila popunjena.
Posebnu čast nam je svojom nazočnošću ukazao  Guverner Darko Ćuruvija sa suprugom.
Poslije koncerta u atriju i restoranu Muzeja priređena je raskošna gozba. Za ugođaj adventa pobrinule su se i članice i prijateljice Ženskog Lions Kluba Kontesa Nera, kao i vrijedni članovi Leo Kluba Tri Kule i  sponzori. Organizirana je tombola, prodaja butelja vina i pjenušca, te prodajna izložba vrijednog i unikatnog nakita poznate umjetnice Marije Puzak i prodaja nakita za kićenje Božićnog drvca.
Učiniti dobro i  pomoći onima kojima je pomoć najpotrebnija, doživjeti vrhunski kulturni adventski doživljaj, veliko je Humanitarno nezaboravno djelo članica Ženskog Lions Kluba Kontesa Nera.

Želimo Vam lijep, topao i blagoslovljen Božić i uspješnu Novu 2020 godinu
Srcem Lionsa