Zamjenik gradonačelnika Osijeka Dragan Vulin primio delegaciju Lions D 126 na čelu s Guvernerom Robertom Vulićem

Slika korisnika Lions Tajnik
Lions Tajnik 21 rujna, 2024 - 13:23

Zamjenik gradonačelnika Osijeka Dragan Vulin primio Lionse Hrvatske

Kako je suradnja i podrška lokalne samouprave izuzetno važna u provedbi aktivnosti Lions klubova te kako je LC Gea iz Osijeka organizator Prve sjednice proširenog Kabineta Guvernera, Guverner Robert Vulić je s članovima Kabineta i predsjednicima svih osječkih Lions klubova posjetio Grad Osijek gdje ih je ugostio zamjenik gradonačelnika gospodin Dragan Vulin.

U izuzetno ugodnom ozračju, članovi Kabineta su imali priliku gospodina Vulina upoznati s ciljevima i konkretnim većim humanitarnim akcijama Lions klubova i cijeloga Distrikta.

U  Lions delegaciji bio je veći broj lionsa iz Osijeka pa se razgovor nastavio u isticanju ubrzanog razvoja grada Osijeka, prvenstveno IT sektora, gradske prometne infrastrukture i dolaska velikih inozemnih tvrtki u grad te izuzetno aktivnu uloga čelnika Grada Osijeka u tim procesima.

Osim gospodarskog razvoja grada te mjere doprinose zadržavanju mladih u gradu nakon školovanja, privlačenju mladih iz drugih krajeva RH  i povratku privremeno iseljenih mladih Osječana u svoj grad.

Kako je tema Prve sjednice proširenog Kabineta Guvernera Lionizam i mladi, poseban je naglasak i u razgovoru sa zamjenikom gradonačelnika Osijeka stavljen na brigu o mladima u gradu.

Renata Ivanković, predsjednica Lions kluba Gea iz Osijeka