«Za ljepši Uskrs svima» Lions kluba Zadar

LionsHR Adminis... 3 travnja, 2014 - 22:12

Organizirajući i ove godine akciju «Za ljepši Uskrs svima», Lions klub Zadar želi blagdan Uskrsa uljepšati obiteljima kojima je pomoć najpotrebnija.

Hranom i različitim potrepštinama, uoči Uskrsa će obradovati 21 obitelj u kojima je 55 djece. Sve te obitelji, prema podacima gradskog UO za socijalnu skrb i zdravstvo žive od socijalne pomoći, uglavnom u podstanarstvu, u mnogima su djeca bolesna, a o njima brinu samohrane majke.  I svi oni, sigurno je, zaslužuju ljepše i sretnije blagdane.

U sklopu akcije koju zadarski Lionsi provode već niz godina, u srijedu će, 09.04.2014.. u 18 sati, na Višnjiku, u pomoćnoj dvorani br. 1. utakmicu u malom nogometu odigrati tim Lions kluba i ekipa zadarskih liječnika. Prilozima gledatelja, sredstvima Lionsa i  donacijama tvrtki koje redovito sudjeluju u ovoj akciji, nabavit će se hrana te kućanske i higijenske potrepštine. Paketi će se obiteljima uručiti uoči velikog blagdana, u srijedu, 16. 04.

Očekuje se da će na humanitarnu malonogometnu utakmicu doći što više Zadrana i umjesto ulaznice dati dobrovoljni prilog. Time će postati dio plemenite akcije koja će pomoći ljepšem blagdanu i sretnijem odrastanju djece u obiteljima teškog imovinskog stanja