XVI Konvencija u Dubrovniku

LionsHR Adminis... 11 svibnja, 2010 - 15:15

Dragi lionsi,

vrijeme neumitno teće i evo dva tjedna nakon naše najveće akcije "Jedrima protiv droge" na Cresu već nam se bliži i naša nacionalna konvencija u Dubrovniku kao i proslava 20 godina našeg uspješnog rada. Zbog aktivnosti koje imamo oko priprema Konvencije i proslave 20 godina nažalost nismo uspjeli još podići na našu web stranicu izvješća i slike s našeg predivnog druženja na Cresu, ali i to ćete uskoro imati mogućnosti vidjeti.

Sada vas sve pozivam da dođete u Dubrovnik 22.05., da zajedno sa svima nama sudjelujete i u radu naše konvencije, ali i u predivnom zajedničkom druženju koje ćemo tamo imati. Sve koji se još nisu prijavili na dođađanja i seminare pozivam da to hitno učine, a u nastavku vam se nalaze svi potrebni dokumenti kao i poziv i program događanja u Dubrovniku.

Vaš DG Darko