Uz Konvenciju u Našicama održana su i predivna druženja Lionsa Hrvatske,Makedonije i Slovenije

LionsHR Adminis... 31 svibnja, 2015 - 22:34

U sklopu Konvencije hrvatskih Lionsa u Našicama su održana prelijepa druženja Lionsa Hrvatske,Makedonije i Slovenije na kojima su sudjelovali i naši Leići. Prvu večer u petak je održana degustacija vina u podrumu Feravina uz slavonske specijalitete i odlični tamburaški sastav Hrvatske sokole. Druženje bi trajalo mnogo duže da Mladen nije naručio autobus za ponoć. Ipak se malo produžilo.

Drugi dan nakon konvencije uz ručak su nas  zabavljali mladi tamburaši. Nije nedostajalo dobrih vibracija.

A navečer svečana večera povodom bratimljenja Hrvatskih i Makedonskih Lions klubova uz bend Panorama trajala je dugo u noć uz obilje odličnih slavonskih delicija pjesme,plesa i  nakon bratimljenja bratskih zagrljaja članova LC Valpovo-Belišće i LC Heraklea iz Bitole i LC Našice i LC Bitola iz Bitole. Bit će to jedno dugogodišnje prijateljstvo.