U Zadru održana 2.sjednica PKG Lions Distrikta-126

LionsHR Adminis... 9 prosinca, 2013 - 17:51

U subotu 07.prosinca u Zadru je održana 02.sjednica PKG D-126 u mandatu Guvernerice Nade Arbanas. Na sjednici je guvernerica prezentirala stanje u distriktu između dvije sjednice i zajedno sa 1.viceguvernerom Nenadom Prelogom podnijela izvještaj sa Europa foruma u Istambulu. Zatim su RC i ZC podnijeli izvještaj o stanju u regijama. Zatim je tajnik kabineta podnio izvješće o realizaciji proračuna distrikta, Vesna Samardžić predsjednica LC Mursa je podnijela izvještaj o održanoj distriktualnoj akciji Poster mira. Podneseni su i izvještaji o pripremama za distriktualne projekte /regata,Grand prix,fotografija/ kao i LCIF projekata u Rijeci i Crikvenici. Donesena je Odluka o osnivanju Savjetodavnog vijeća za provođenje strategije D-126 usvojene na konvenciji na Plitvicama. Sve prisutne članove PKG pozdravila je potpredsjednica LC Zadar Anica Košta. Na sjednici Guvernerica je uručila priznanja IP Palmera za postignute rezultate D-126 1. I 2. Viceguverneru Nenadu Prelogu i Dariju Bonoglu , isto priznanje je i ona dobila. Zatim je uručila značke ZC Sanji Šarić i Nikoli Urukalu. Prije početka sjednica održana je jedna vrlo uspješna prezentacija o prošlosti i sadašnjosti Zadra u režiji našeg vrijednog povjerenstva za film,video i fotografiju na čijem je čelu Rasima Kajić , zahvaljujemo i čestitamo. Nakon sjednice svi prisutni su nastavili ugodno druženje u restoranu hotela Falkensteiner Borik.