U Vukovaru, gradu heroju, održana 1.proširena sjednica kabineta Guvernera u LG 22./23. Aleka Konića

Slika korisnika Zlatko Janković-Miloš
Zlatko Janković... 22 rujna, 2022 - 08:47

U Vukovaru, gradu heroju, 17.09.2022 g. je održana 1.proširena sjednica kabineta Guvernera u LG 22./23. Aleka Konića. Na sjednici je izvršena primopredaja lanca između IPDG Joze Berečića i DG Aleka Konića i uručene su insignije dužnosnicima u kabinetu Guvernera. Zatim je podneseno Izvješće o događanjima na XXVIII. Konvenciji lionsa Hrvatske – DG Alek Konić.

PDG Dražen Melčić je prezentirao stanje priprema i sva događanja na LEF Zagreb 2022 i pozvao sve Lionse u Distriktu da dođu na Forum.

Prijedlog financijskog plana za LG 2022./2023. podnio je tajnik/rizničar distrikta Zlatko Janković-Miloš, a izvješće o primopredaji DG dužnosti - IPDG Jozo Berečić. Zatim su predloženi planovi koordinatora Distrikta – GAT TIM za LG 22./23.

Usvojen je prijedlog Strategije D-126 za razdoblje 2023.-2028 koji ide u raspravu u klubove i  kriteriji za raspodjelu sredstava ostvarenih na regati „Jedrima protiv droge 22“.

Dajana Gašo-Sokač predsjednica povjerenstva za Poster mira je govorila o Posteru Mira, a Đurđa Protić predsjednica povjerenstva. Predsjednici Regija su izvijestili o stanju u klubovima.

Na kraju kabineta Maja Salopek predsjednica LC Ftrankopan pozvala je sve prisutne da se pridruže njihovom charteru 13.10. u Ogulinu.