U SUSRET ŽIVOTU in memoriam Helgi Vlahović Brnobić

LionsHR Adminis... 10 veljače, 2019 - 15:54

Zagreb, 08.02.2019.g.

U SUSRET ŽIVOTU in memoriam Helgi Vlahović Brnobić

U SUSRET ŽIVOTU sjećanje na nezaboravnu članicu Lionsa Helgu Vlahović Brnobić, ove godine održati će se 27.02.2019.g. u 20:00 sati, Mala dvorana KD V. Lisinski humanitarni koncert.

Velikoj humanitarki prikloniti će se pijanist, skladatelj i producent Josip Joe Meixner, autor „Piano Medicine“. Jedan je od najboljih pijanista na svijetu i djeluje u Americi, Njemačkoj, Švicarskoj i Austriji. Uspješno se bavi muzikoterapijom. Medicinski fakultet u Beču proveo je istraživanje, koje je dokazalo da glazba Piano Medicine pozitivno djeluje na nervni vegetativni sustav i opušta. Snimio je dva CD-ja i objavio knjigu „Glazba kao lijek“. Održava Athedo koncerte za spavanje i drži predavanja.

Gošća na koncertu biti će Jasna Bilušić, pjevačica i glumica u Kazalištu Komedija.

Sredstva od prodanih ulaznica namijenjena su Specijalnoj bolnici za kronične bolesti dječji dobi Gornja Bistra.

Očekujemo Vas s ljubavlju

Predsjednica:Vesna Muraja