U Samoboru započeo seminar prema programu RLLI za lidere u D-126

LionsHR Adminis... 26 rujna, 2015 - 21:49

Jučer je u Samoboru započeo Regionalni Lions Lidership Insistut (RLLI) za Lionse Distrikta 126 Hrvatska. Dvadeset polaznika iz regija Istok i Sjever proći će edukaciju prema RLLI programu za buduće lidere u Lionsima. Seminar vode naši RLLI instruktori na čelu sa Darkom Ćuruvijom te instruktoricama nadom Šavorić i Mirjanom Ćusek - Slunjski te GLT-om Milanom Grkovićem. Po završetku ovog tečaja, polaznici će se pridružiti entuzijastičnom timu Lionsa, posvećenom razvoju naše organizacije te proširenju i poboljšanju postojeće skupine kvalitetnih Lions instruktora.

Uz učenje na dnevnom redu je i druženje polaznika i instruktora, a o sadržaju seminara neka govore i slike koje više govore od riječi.

Seminar završava sutra završnim prezentacijama polaznika, a sljedeći seminar je u Rijeci 6.-8.11. za regije Jug i Zapad.