U Rastokama održan RLLI seminar za dužnosnike u D-126

Slika korisnika Zlatko Janković-Miloš
Zlatko Janković... 10 veljače, 2023 - 13:55

U Rastokama održan RLLI seminar za dužnosnike u D-126

U Rastokama od 20.-22.01.2023. u Hotelu Mirjana održan je seminar za dužnosnike u D-126 Hrvatska. Uz 18 polaznika seminara iz svih Lions regija te jednog Lionsa iz Distrikta Slovenije seminar je vodio GLT Robert Vulić,2.VDG , a predavači su bili PDG Slovenije Lorena Hus, GMT Mirjana Čusek-Slunjski, GST Vesna Boinović-Grubić, PDG Dražen Melčić i Filip Stipančić. Uz pozdravne riječi DG Aleka Konića i izlaganje svoga plana LDG 2023./24. 1.VDG Milorada Stanića seminar je imao izuzetno pozitivno ozračje i stvaralačku atmosferu.

Uz nekoliko ugodnih druženje u večernjim satima organiziran je i izlet u Rastoke koje su bile pod bijelim pokrivačem što je još uljepšalo sliku predivnih Rastoka.

Svi polaznici su dobili certifikat o položenom seminaru i sretno se vratili svojim kučama uz još jedno predivno iskustvo u Lionsima.