U Iloku održana 2.berba grožđa u Lions vinogradu dobrote

LionsHR Adminis... 12 rujna, 2019 - 15:47

U Iloku održana 2.berba grožđa u Lions vinogradu dobrote

Lions Distrikt 126 -Hrvatska  i Iločki podrumi d.o.o.Ilok  kao partneri  projekta Lions vinograd dobrote, u  prigodi održavanja 1. sjednice kabineta Guvernera u Lions godini 2019./2020. koja se održala u Vukovaru , održali su 07.09. i distriktrualnu  aktivnost sa humanitarnim ciljem " 2. berbu grožđa u  Lions vinogradu dobrote",  vinogorje Vukovo, Ilok.

Nakon svečanog otvorenja kojom prigodom su preko 90 prisutnih Lionsa i njihovih prijatelja pozdravili 1.VG Vinka Mitrović, voditeljica projekta ZC Đurđa Protić iz LC Zrinjevac, Karmela Tancabel članica uprave Iločkih podruma , predsjednica LC Zrinjevac Sanja Jakopčić Car je ravnatelju srednje Iločke škole predala donaciju od 10.000 kn za opremanje škole. Prisutne je također pozdravila ZC Srbije Maja Žikić. Nakon ovog lijepog uvoda krenulo se u  berbu Vinograda dobrote u prekrasnom okruženju  vinogorja Vukovo, organiziran je ručak i druženje uz glazbenu pratnju tamburaškog sastava " Sanjalice" .

I ovaj put je deset trsova našlo svoje kumove čime se broj kumova popeo na 170.

Naša želja je da Lions vinograd dobrote nađe svoje kumove među Lionsima Mađarske,Austrije ,Njemačke i drugih podunavskih zemalja.

Kako i vi možete postati kum jednoga trsa?.Lions vinograd dobrote je distriktrualna akcija Lions  D-126 koja se provodi na sljedeći način:

Lionsi i njihovi prijatelji uplaćuju za kumstvo jednog trsa  iznosu od 430 kuna  i time postaju dio ovog vrijednog  projekta čija je svrha  pomaganje  tijekom obrazovanja učenika i studenata poljoprivrednog i agronomskoga smjera regije Istočna Slavonija.

Za uplaćeni iznos od 430,00 kuna na žiro račun broj: IBAN: HR 8223600001502384073,  kum trsa  stječe pravo i na :

- inox pločicu s imenom i prezimenom

- darovnicu o kumstvu

- 6 butelja vrhunskog vina sorte Traminac

Obaveza kuma trsa je da svake godine uplaćuje 75 kn za održavanje vinograda.Za navedeni iznos kum iz svake berbe dobije jednu  butelju Lions vina Anima .

Uključite se.